| teeooo a întrebat:

Hei.
Anul acesta am banchetul. Am 15 ani.
Vreau o rochie gen 'cocktail'. Am cautat si nu am gasit ceva care sa se potriveasca cu bugetul meu! Asa ca mi-a venit o idee : sa imi croiesc o fusta. Vreau sa fie cu talie inalta, deasupra genunchilor si nu vreaus a fie pe corp pentru ca nu m-ar avantaja deloc. iar sus ma gandeam la un maieu, nu stiu exact.
Cum as putea face o fusta? si cum pot sa accesorizez o rochie astfel incat sa fie in stilul rock?

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Ai sa arati ca dracu

baietilor le plac fetele feminine:p
mai sunt 9,10 luni

| andrei a răspuns:

Ai sa arati ca dracu

baietilor le plac fetele feminine:p
mai sunt 9, 10 luni