| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

Hei.Am nevoie de niste parfumuri de la Avon, care sa fie fresh, proaspete (gen PureO2).Si pretul daca se poate! Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

E mai subtil pentru o dimineata de primavara. Ti-l recomand. Poti alege oricare Be dar nu alege romantic miroase prea dulce

14 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Be...Serene,Be ...Joyful. Pur Blanca.Perceiv,Little White dress. Toate miros fresh dar iti recomand mult Be serene si joyful si little white dress

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru Ruxandra15):

Be Joyful l-am avut, intr-adevar miroase f bine.Be Serene nu stiu cum e.Perceive,Little White Dress nu imi plac, sunt cam dulci.

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru Ruxandra15):

Da, stiu de romantic ca e f dulce, mersi. ai funda!

| Ruxandra15 a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

Mersi. Eu m-am fraierit cu be romantic pagina mirosea altfel si parfumul altfel. Insa seamana cu cel al bulgarilor facut din petale de trandafiri leit

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru Ruxandra15):

Exact

| Ruxandra15 a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

Am asa de la Avontongueur Blanca, Little red dress, Infinite momente, secret fantasy, be joyful si romantic, kate's world, far away si fleur, de la oriflame giordany gold originalul, rendez vous, si inca 2 dar nu-mi amintesc denumirile. Si 2 piese de rezistenta nina ricci si Wish cheopard. Am avut si paco rabbane one million dar nu imi place cum miroase. In fiecare luna adaug cate un parfum la colectioara mea. Aaaa si mai am 2 parfumuri no name sunt mai vechi si nu mi-au placut cum miros deci nu-mi mai amintesc numele.

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru Ruxandra15):

Multehappy

| Ruxandra15 a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

Nu mi se par multe. Am avut si mai multe, si mai bune si mai putin bune. Cum ar fi incandessence mie nu-mi place deloc la fel si only image. Perceiv e iar foarte fain si cel care l-ai zis tu.

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru Ruxandra15):

Da.Eu nu imi iau multe parfumuri odata. 2 3 maxim:d

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

Daca vrei sa mai vorbim despre produsele AVON lasa-mi un idhappy

| Ruxandra15 a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

E mai subtil pentru o dimineata de primavara. Ti-l recomand. Poti alege oricare Be dar nu alege romantic miroase prea dulce

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru AncaMihai1988):

Deci eu voiam sa imi spui din propria experienta... asa puteam si eu sa caut pe net.

| marina82 a răspuns:

Este unul foarte bun True Life sau Exploration asta e foarte bun.

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru marina82):

Vreau pentru femei, nu barbati! Pure O2 e si pentru femei si pentru barbati... dar eu vreau parfumuri pentru femei