| stylemakeup a întrebat:

Hei! Am o intrebare: Stiti ceva de firma YVES ROCHER france? O vecina mi-a dat un catalog, dar nu stiu ce sa zic... Am vazut preturile si sunt destul de convenabile. Dar nici ea, nici eu nu stiu ce fel de produse sunt. Ea are catalogul de la o colega, dar nu i-a zis nimic despre produse. Mie mi se pare cam dubioasa firma, dar nu stiu ce sa zic. Dati-mi o parere, ati mai incercat, cum vi s-a parut? Dau funda*

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Nu este o firma deloc dubioasa. Raportul calitate-pret este unul bun. Sunt magazine Yves Rocher in orasele mai mari din tara (intra pe site-ul lor sa vezi unde sau mi se pare ca scrie si in catalog). Mie cel mai mult imi plac parfumurile. Poti incerca produsele de make-up si cremele. Poti sa-ti faci si card de fidelitate, iar de ziua ta primesti un mic cadou (de obicei accesorii). Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu am de la ei o cremă-gel pentru faţă, de zi, hidratantă şi e f bună.
Un gel de dus de căpşuni pe care îmi vine să îl mănânc, mai am un luciu de buze, care rezista pe buze mult timp.
Un parfum Comme une evidence, care miroase f.bine,din punctul meu de vedere deoarece mie imi plac mirosurile florare + că persistă mirosul.
Mai am şi un şampon de care nu sunt deloc mulţumită, dar acum depinde de tipul de păr.
în mare pot zice că sunt produse bune faţă de avon sau oriflame, iar de parfumuri nu mai zic toate miros bine şi sunt persistente.
Stai fără grijă că nu e firmă fantomă, e renumită, poate n-ai auzit tu de ea.
Baftă!
http://www.yves-rocher.ro/control/main/

| KellyGreen a răspuns:

E o firma buna, comand de obicei demachiante, creme, sampoane, protectii solare, aproape toate produsele pe care le'am cumparat pana acum de la ei, mi'au placut destul de mult. Iti recomand sa iti cumperi daca iti place vreun produs.

| xena_1013 a răspuns:

Sunt ff bune:X:Xeu am un sampon. e excelent si am mai avut multe produse...calitate garantatabig grin

| Ruxette_RuKs_1997 a răspuns:

Chiar sunt foarte bune. Sunt putin mai naturale decat celelalte si tin mult. Pachetul iti vine in 10 zile prin Posta si ai atatea cadouri