| KaterinaPetrova a întrebat:

ce parere aveti despre firma Yves Rocher?big grin ce produse v-au placut si displacut?

Răspuns Câştigător
| xLouana a răspuns:

Mie mie se pare ok si firma si produsele. E o firma serioasa, si asta le da un plus dar preturile sunt putin cam piperate. Calitatea produselor e intr-adevar geniala dar totusi...

8 răspunsuri:
| KaterinaPetrova explică:

Stiu asta, le folosesc si eu. insa voiam sa stiu daca v-a displacut vreun produs.big grin eu am folosit gelul de dus jardins du monde floare de tiare si mai era unul cu vanilie bio. ca machiaj mi-am luat gloss-uri care nu mi-au plcut. mi-am luat sampon nutritiv si a fost f bun, de altfel si balsamul, un pafrum naturelle. super. si mai era unul so elixir care nu prea mi-a placut...in rest mai am niste mostre.in fine. vreau ceva care v-a displacut.

| blueangel99 a răspuns:

O...păi au nişte produse bune. Bine, eu nu am folosit, dar ma auzit destul de multe lucruri bune big grin. Te pup.

| Cireașăăă a răspuns:

Yves Rocher rocks! Nu mi-a displacut niciun produs, cu toate ca am multe!

| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Buna! Eu sunt reprezentant Yves rocher si sunt multumita de toate produsele.Iti sugerez sa incerci gelurile de dus(in special cel de cafea). produsele mele preferate sunt parfumurile Pur desir de liliac si So elixir.

| Vero1996 a răspuns:

Eu folosesc si sunt foarte bune. Produsele lor sunt naturale, vin din Franta unde au o gradina botanica de unde isi achizitioneaza ingredientele. Au si niste parfumuri superbe. Eu am luat 3 geluri de dus si un gloss care imi plac ft mult. Iti recomand gelul de dus Jardin du monde cu boabe de cafea braziliene. Daca te inscrie cineva si faci o comanda de minim 29 de lei si tu si persoana care te inscrie primiti cate un cadou. Persoana care m-a inscris e din Cta si eu din alt oras deci cadou ei mi l-a dat mie. Am primit 2 parfumuri de 90 si 140 de lei parca cu un miros superb + o monstra de la nu stiu ce crema. big grin Iti recomand firma. E mai buna decat Avon Oriflame si astea care mai sunt

| Vero1996 a răspuns:

Pe site daca o sa te uiti preturile sunt mai piperate cum spunea Louana. Dar in catalog sunt mai mici. Sunt niste preturi accesibile daca te orientezi pe geluri de dus, machiaje, sampoane... Cremele antirid, pentru celulita si din astea sunt oleaca mai scumpe intre 60-100 parca. Nu am catalogu la mine ca sa iti zic.

| Vero1996 a răspuns:

Aaa si inca ceva. Dupa ce iti face altcineva [inscris la Yves Rocher] comanda dupa ce iti vine poti sa faci si singura comanda dupa. Pe factura din colet o sa ai sub numele tau un cod. E numarul tau de client cu care faci comanda.

| elenaborosoiu a răspuns:

NU EXISTA REPREZENTANT YVES ROCHER! ca comanzi cu prietenele si pasterzi cadourile e altceva dar nu exista reprezentanti yves rocher revenind la discutie eu am multe produse si sunt doarte multumit acum deptinde si de tine