| Iordan_Cristi_1996 a întrebat:

Hei am o problema cu parul. As vrea sal am ceva de genul freza lui iRaphael dar in parti putin mai lung si creasta mai scurta cum sa mi-l ridic?

2 răspunsuri:
| TheDarkDragon a răspuns:

Pai il ridici in timp ce il usuci.SI la inceput poti sa te dai si cu un pic de gel, pana se obisnuieste.

| Leerix a răspuns:

In timp ce iti usuci parul stai cu capul putin aplecat si tine feonul de sus in jos, aranjeaza-l cu mana exact cum vrei sa stea in timp ce aplici fixativ Taft nr 5.