| bleakk a întrebat:

am o intrebarea deci vreau sa imi fac o freza si am breton sa las bretonul si sa mi-l ridic pe acesta sau sa-l tai si sa imi ridic parul sus gen creasta?

3 răspunsuri:
| gessia198 a răspuns:

Lasa-ti bretonul ca daca iti faci creasta toata lumea o sa rada de tine si fa-ti freza aceea cu breton ca sigur arata mai bine decat cu creasta
Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| ionutzicamariuca24 a răspuns (pentru gessia198):

Mie mi se pare mult mai cool sa-si faca creasta decat sa stea cu jumatate din par pe fata

| gessia198 a răspuns (pentru ionutzicamariuca24):

Numai sa vezi ce o sa rada toti de el ca fratemi-o o patit-o si asa se uita lumea la el cand mergea deci iti sugerez sa nu-ti faci creasta