| AlexaSclemby a întrebat:

Hei, am și eu o întrebare. Vreau să folosesc crema analgezică Romla înainte de epilare cu ceară pentru a reduce din durere. Vreau sa o folosesc pe picioare. Cat de bine ar funcționa dacă nu as pune folie alimentara peste? Și dacă voi aplica un strat subțire? De asemenea, ar fi indicat sa fac un dus după ce o folosesc ca să pot trage banda de ceara cum trebuie?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai grija, ceara trebuie aplicata pe pielea curata, altfel nu va prinde bine firele de par si tot procesul va fi un esec.