| djlov14 a întrebat:

Hei! As avea si eu o mica rugaminte la voi daca ma puteti ajuta. Am o pasiune foarte mare pentru manichiura si intr-un fel sau altu m-am apucat si eu de pus unghii in gel sau ma voi apuca problema este ca sunt la inceput si am foarte multe prietene care isi pun unghiile dar toate fetele pe care le-am abordat pe facebook nu vor sa imi raspunda.As vrea sa imi ziceti si mie daca se poate de unde imi pot procura gelurile la un pret mai mic daca se poate(nu 1 milion ) de pe net(si de pe ce site) sau de undeva din Craiova. Pentru ca nu vreau sa i-au ceva si sa fie de o proasta calitate dar nici foarte buna adica la un pret foarte mare mai ales ca acum sunt la inceput si inca nu mi-am intrat in mana si apelez si eu la cunoscatori si ce geluri imi trebuie adica ce imi trebuie mai exact pentru manichiura. Nu stiu ce geluri imi trebuie cate si multe altele m-am uitat pe net nu am facut ceva curs sau si nu am idee. M-as bucura daca ma puteti ajuta. Va multumesc. Si de asemenea imi place si acest mod de a lucra dar am inteles ca e toxic aveti idee? http://www.youtube.com/watch?v=9DsG7GrLJUw si nu stiu de unde imi pot cumpara acele prafuri..geluri nici nu stiu cum se numesc Sunt mutate de ceva timp in Romania si vreau sa imi gasesc o ocupatie si nici nu stiu de unde pot cumpara si nici prea mult ce trebuie sa folosesc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa bafta!winking

| djlov14 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc mult. Chiar mi-au fost de foloswinking