| cosminaelena99 a întrebat:

Hei, buna! Ce shampon bun pentru volum imi recomandatt dar sa fie pana in 40-50 de lei nu vreau sa investesc prea mult intr-un shampon, multumesc anticipat, dau funda la raspunsul cel mai coningator happy

Răspuns Câştigător
| Adina87 a răspuns:

Pana acum un an si ceva, inainte sa schimbe reteta la sampon, Panten Pro-V Extra Volume era cel mai sampon pentru volum (parerea mea). Acum parca nu mai este la fel de grozav, dar oricum, isi face treaba foarte bine decat multe alte sampoane pentru volum.

| cosminaelena99 explică (pentru Adina87):

Hmmm.e perfect ca oricum foloseam panten pana acum da nu de asta laughing)

6 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Wash&Go

| Andruta12 a răspuns:

Setul Wash and Go care cuprinde balsam si sampon pentru volum

| FisticChic a răspuns:

Syoss, costa pana in 40 de lei.