| Anamaria23555 a întrebat:

Hei.
Ce părere aveți de crema FlosLek Pharma anti acne? E bună de ceva? Merită să o cumpăr? Poate ați încercat-o.

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna, nu am incercat insa pot sa iti spun ca rezultatele difera de la persoana la persoana. Poti incerca. Mai vreau sa iti spun sa nu folosesti prea mult timp aceeasi tip de crema pentru ca pielea deja se obisnuieste si nu o sa isi mai faca efectul. In alte ordine de idei o vizita la un dermatolog nu strica niciodata!

| RedNightmare a răspuns:

Am folosito cateva luni si am scapat absolut de toate acneele!