| Andreeaiosif a întrebat:

Hei.cine stie un remediu impotriva pistruilor? sunt bruneta, am ochii negrii si am cativa pistrui in zona pometilor.si nu stiu cum sa scap de eisad Helpbatting eyelashes Multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Buna Andreea, vezi ca sunt niste creme pentru asa ceva dar nu stiu cat de extraordinare sunt. Cel mai bine du-te la un dermartolog fie cu trimitere de la medicul de familie fie la o clinica privata dar e mai scump.

| sweetypurplesky a răspuns:

Buna Andreea:*...nu iti face grijioh go on si eu sunt bruneta si am cativa pistruiasi dar nu fac nimic rau saracutiihee hee o sa iti dispara cu timpul dar nu te ingrijora.eu consider ca pistruii dau farmec unei fete