| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Cum scap de petele care mi-au ramas de la cosuri ( pete rosii pe fata care se "aprind" la atingerea lor) fara machiaj o crema sau cv natural >:

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu tot am asa o problema dar trece singura

| CataJB a răspuns (pentru anonim_4396):

De la 13 ani si pana acum la 17 trebuia sa treaca de mult...

| LoriLoL a răspuns:

In urma acneei tenul a ramas sensibil iar pielea se tensioneaza cu usurinta.e adevarat in timp ele se mai diminueaza..eu am incercat la un moment dat o crema pe baza de musetel de la cosmetic plant. apoi am descoperit o gama de creme ce fac minuni(pentru detalii contact). eventual uleiul de masline este foarte hidratant.

| CataJB a răspuns (pentru LoriLoL):

Lasa-mi un id, fb cv

| LoriLoL a răspuns (pentru CataJB):

Lorry_taty

| TerryBăă a răspuns:

La farmacie se gasesc creme pentru cosuri de menta. Pe mine m-a ajutat.