| Elennuk a întrebat:

Hei...daca esti reprezentanta avon/oriflame si inscrii pe altcineva creste bonusul tau, cu cat?
chiar daca persoana pe care ai inscris-o nu da comenzi mari?
raspundeti va rog!

Răspuns Câştigător
| SandicaGabriela a răspuns:

Te pot ajuta cu inscrierea ca si reprezentant Avon, dar si ca lider de vanzari. Ma poti contacta la gabriela.sandica@gmail.com pentru alte informatii legate de Avon

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Raspunsurile astea sunt exacte pe site-ul Avon sau Oriflame. Citeste acolo si stii exact.