| Ioaana96 a întrebat:

Hei;*Dau fundalove struck
Duminica merg la Alexandria sa`mi iau haine de Pastelove struck
Probl e ca. nu prea stiu ce sa`mi iau.
Doar la blugi m.am gandit.as vrea niste blugi` albastrii deschisilove struck si mai ruptilaughing
Dar in rest.` sunt nehotarata:d
Dati`mi si mie ideihappy.` si poze va rog.`
Dar nu vreau site`uri sa ma uit euchatterbox
>Ms.; d

Răspuns Câştigător
| 0whatever0 a răspuns:

Buna Ioana.eu daca as fi i locul tau mi-as lua o rochie frumoasa putin decoltata;;) (pentru ca ne sti ca poate sa vina vara cat mai repede si o intalnire ceva:)))) ) da si mias mai lua tot felul de tricouri si bascheti.si poate niste pantofiori cu tokulet sa mearga la rochie.a si daca vrei un site unde ai pitea sa iti faci idee uitate pe
www.zara.ro si AM FOST SI EU IN ALEXANDRIA SA IMI IAU HAINE SI PAREREA DUPA CE AM plecAT. SUPER :x:x:x.sunt sigura ca o sa iti gasesti haine TARI. Spor la cumparat Haine :*:x!

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Eu iti zic cum m-as imbraca eu, probabil nu o sa iti placa, dar :
As lua un tricou cu un steag, le iubesc chiar, am o intrega colectie, uite un exemplu[ gasesti ceva genu in bsb sau Teranova : http://i904.photobucket.com/albums/ac248/evon6029/clothers/IMG_4195.jpg
Mi-as lua pantaloni scurti, sau pana negrii[ scurti am vazut frumosi in FOX si pana in Teranova :
http://i225.photobucket.com/albums/dd181/HeadstrongGrl/0-2.jpg
http://i466.photobucket.com/......shorts.jpg
Ca pantofi as lua niste tenesi convers [ gasesti in sport galerry sau in diverse magazine de pantofi] sau skateri :
http://i620.photobucket.com/albums/tt289/zruns/Photography/jakubsshoes.jpg
http://i161.photobucket.com/albums/t208/la_li_pop/black2972.jpg
A da as lua si niste stramip negrii, pentru ca nu cerd ca o sa fie suficeint de cald pentru pantaloni scurti

| Passionlove a răspuns:

Eu ma duc luni, tot acolo, adica in Alexandriahee hee. Gasesti prin "Crinu" la etajul 3 parca haine dragute sau sunt unele magazine pe centru unde sunt haine foarte frumoase si te poti orienta chiar acolo ce sa alegi ca dejeaba iti spunem noi ce sa iei ca e posibil sa nu gasesti chiar stilul acela. Si cum noi nu te cunoastem nu-ti stim gusturile. Asa ca cel mai bine e sa stii pe unde sa cauti si vei gasi cu siguranta ceva placut. Succes la cumparaturi! >big grin

| amfibianx a răspuns:

Ioana,si eu am problema asta! Blugi "rupti" sunt la moda! happy
Eu sincer nu mi-as lua albastru deschis! Poate negri sau. alte culori.ma rog.culoarea nu conteaza.i-ati o sapca din aceea de raper unele fete poarta.Sau o esarfa, niste tricouri sau bluze care sa fie funny.niste "bascheti", dar nu uita, sa iti acopera glezna. Poate o jacheta sau o vesta. Sper ca ti-am fost de ajutor!