| BeLyNdA a întrebat:

SAlz TPU! As vrea sa stiu ce accesoriu pot folosi pentru ai pune la fermuoarul blugilor sau altundeva.As vrea sa stiu si cum as putea sa ii personalizez. Funda + vot!

P.S Vreau sa merg cu ei la scoala si vreau sa mentionez ca avem voie cu blugi rupti, dar nu foarte mult.Deci ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| Biltan_Diana_1993 a răspuns:

Pai personalizeazati cu niste lanturi cumparate ideal pentru pantaloni, si niste funde sau inimiori agatate tiar sat uimitor crede-ma, funde te rog.