| Alllllexandra a întrebat:

Hei.De vreo 2 ori m-am facut cu nuantatorul de la trendy colours loncolor, nuanta negru chillout, iar parul meu fiind saten s-a facut o nuanta mai inchisa, apropiata de brunet. De data asta m-am facut intai cu negru chillout iar apoi, peste imediat am pus la varfuri techno red, nuantator din aceeasi gama. La sfarsit mi-a iesit culoarea aia mai inchisa sus iar spre varfuri reflexii roscate, spre mov. Acum nu stiu daca a iesit mov pentru ca am amestecat cu negru sau pentru ca asa iesea oricum..Ati incercat vreodata sa amestecati asa? E ok sa le amestec?

1 răspuns:
| MadaPuf a răspuns:

Au aceeasi consistenta, difera doar culorile. E ok sa le amesteci