| pryncesSs a întrebat:

Hei :*. Este adevarat ca exista plasturi pentru scoaterea punctelor negre love struck? Daca da, a folosit cineva? big grin cat sunt de bune? si la ce pret sunt? :d mersi

Răspuns Câştigător
| Iσαηα a răspuns:

Da. A folosit mama pentru punctele de pe nas. Este o chestie speciala. Sunt destul de scmpe din cate am auzit.straight face
Sunt cam in jur de 40 lei. Poti intreba mai multe la farmacie. Te poti informa mai amanuntit.happy
Succes, o zi bunalove struck

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Eu am folosit si sunt bune...au costat in jur de 35 ron

| LetyArob a răspuns:

Sunt! Se gasesc si la supermarketuri si la farmacii! Au preturi intre 7 si 25 ron.De obicei au pe eticheta un nas cu un plasturwe pe el.Eu nu am folosit, dar cred ca sunt bune cand te grabesti!

| cryssbby a răspuns:

Buna...da exista! Insa te sfatuiesc sa-ti scoti punctele negre cu creme...Eu folosesc exfoliac si este fff bun! SUCCES fundita?