| Paris a întrebat:

A folosit cineva plasturi din aceia pentru indepartarea punctelor negre? Sunt folositori la ceva sau doar reclama?

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Salut,
Eu am folosit acesti plasturi si la mine s-au mai redus punctele negre. Acum insa depinde cat de profunde sunt si la cat timp iti reapar. Eu folosesc o marca nemteasca Rilanja Care si sunt multumita de produsele comestice pe care le au.
Cu bine,

13 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

AM folosit si eu odata... DAR nu s-a vazut mare diferenta. poate ca trebuia sa folosesc de mai multe ori... ca mi'ai adus aminte ia sa'i mai cumpar.laughing

| Paris explică:

Am folosit si geluri abrazive dar parca nu isi fac efectul asa cum ar trebui. Ma ghidez dupa expresia "raul trebuie taiat de la radacina" si as vrea sa le elimin exact de la radacina, nu sa le imbunatatesc aspectul sau eu mai stiu ce happy

| Elly4all a răspuns:

Ce plasturi ca m'ar interesa si pe mine?happymultumesc

| LCD a răspuns:

Se aplica doare pe nas, sau si in alte zone?

| ydaa a răspuns:

Mha mai bune sunt cremele plasturile alea sunt scarboase si trece mult mai greu daca ma intrebi de unde stiu stiu pentru mama e dermatolog si normal ca le are deci mai bubine sunt cremele de la garnie sau de la avon sau cea mai buna e de la clearwinking

| stillhartu a răspuns:

Parerea mea e ca nu sunt bune de nimic. Sunt si foarte scumpe si nici n-au vreun efect. Acu bine inteles, depinde de fiecare. Dar decat sa dai banii pe un plasture, mai bine iei un gel abraziv pe care sa il folesti cu regularitate. Poti incerca cel de la Garnier Pure sau ceva de la Avon.

| titi_1218 a răspuns:

Da! eu folosesc mai tot timpul sunt buni, nu le scot chiar toate dar nu se mai vad asa tare, partea rea este ca intr-o saptamana apar din nou, trebuie doar sa ai grija! incearca si vei vedea rezultatul...pa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit eu si sunt buni.Am fost multumita, sa te uiti pe plasture dupa ce il indepartezi...sa vezi ce e pe elhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit acum un an si ceva, sa stii ca sunt foarte buni. Sunt cam scumpi, dar se merita sa investesti. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte buni... eu am cumparat din germania vreau sa stiu daca se gasesc si aici... va rog o adresa de contact

| neeelaaah a răspuns:

Nu's bine de nimic am inmecrcat si eu si nici un rezultat, acum folosesc de la avon sunt geluri de curatare etc. si sunt mult mai bunehappy

| madyx a răspuns:

Cred ca e doar reclama

| madyx a răspuns:

Cred ca e doar asa de reclama dar daca vrei incearca niciodata nu-i prea tarziu