| Ana123445 a întrebat:

Hei..eu daca am parul castaniu deschis mi ar sta bine daca o sa imi fac cateva suvite roscate inchis?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, o sa fie prea mare discrepanta. Poti sa iti iei un nuantator de la loncolor, se duce dupa cateva spalari. Nuantatorul doar imbraca firul de par in culoare.

| RebelafaraNume a răspuns:

Nu chiar. De obicei suvitele roscate inchis merg foarte bine cu parul negru sau castaniu inchis. Eu sincera dupa poza ta mi-ar placea sa te vad cu niste suvite galbene, verzi, sau albastre. Dar sfatul meu e sa nu ti le faci permanent.Cu hartie creponata e perfect. Esti o fata foarte frumoasa cu un par frumos.Plus ca ai si trasaturi frumoase.Nu ai nevoie de machiaj sa te puna in evidenta!