| Cristina_2136 a întrebat:

Am parul castaniu inchis. Ce culoare mi s-ar potrivi pentru a-mi face cateva suvite?

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca niste suvite blonde ar fi cele mai potrivitewinkingDaca ai parul castaniu se potrivesc de minune.happy
Sper sa iei o decizie buna.Succes!winking

| LoveForShania a răspuns:

Un blond foc. cel spre alb nu e chiar fain. Dar iti poti face si suvite albastre inchis si vei arata suuuper!

mlm
| mlm a răspuns:

Se poarta juvitele rosii fuxia sau mov, incearca una din cele doua, dar nu uita un sfat prietenesc ia si ti le fa la salon vor iesi mult mai bine decit acasa sa ti le faca cineva, lasate pe mana unui expert in domeniu.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu am parul mov cu suvite coniac, combinatia este super, suvitele ti le poti face una din noantele astea, sunt foarte la moda.

| andreea_8479 a răspuns:

Incerca tonuri de blond...asa am si eu culoarea parului sh mi am facu suvite auri, arginti mai multe tonuri de blond...suvitele sunt ff subtiri si in tot parul... ff dese
a iesit super...se vede ff bine...iti recomandwinking

succes

| MisterKat a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine blond happy Sunt superbe fetele blonde happy Si celelalte fete sunt superbe happy Ar fi fain sa iti faci suvite albastre. albastru electric happy E super tare happy

| eu_4161 a răspuns:

Casteniu foarte deschis... Dar poti mai simplu, sa iti lasi parul lung si sa-ti ''colorezi'' doar primele 15 fire din fata,,, pe parti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa iesi chiar asa in evidenta cu suvitele mov...eu iti recomand suvite blonde :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suvite blonde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasji problema o am si eu cred ca ni s'ar potrivi blond deschis e taree; xwinking

| Cristina_2136 explică:

Vreau sa-mi fac cu un spray si nu dureaza mai mult de o saptamana tongue

| Cristina_2136 explică:

Tenul meu este masliniu...nu este nici deschis, dar nici foarte inchis.

| iyli a răspuns:

Nu trebuie sa te raportezi doar la culoarea parului, ci la tine cu totul; culoarea pielii?
Nu se mai poarta insa suvite...de mult...

| beautyisland a răspuns:

Conteaza mult si tenul tau.nu poti sa pui orice culoare in par daca tenul tau este deschis sau inchis. daca ai putea sa precizezi mai bine ce culoare are tenul tau as putea sa-ti dau un sfat mai concret.