| Anaa123455 a întrebat:

Hei happy.
Eu imi indrept parul cu placa si mereu cand ies afara intr-o juma' de ora se increteste, adica se face naspa. Ce as putea face?
Cum da de umezeala cum se face naspa si nu mai sta.
Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Pai din pacate asa li se intampla multor fete,nu prea ai cum sa opresti acest lucru,fereste-te cat mai mult de umezeala, foloseste niste fixativ, nu uita umbrela acasa pe vreme de ploaie.Bafta!

| ikram a răspuns:

Foloseste gel spray, eu iti recomand hegron fixeaza pana la 48 de ore http://atshopping.ro/search.php?search_query=gel+spray& submit_search=Caut%C4%83&orderby=price&orderway=asc

| TeIubescBL a răspuns:

Bună.
Aşa mi se intampla şi mie. Ce placă ai?
Am achiziţionat placa InStyler şi sunt foarte multumită de durabiliatea sa.
Pa, pa.