| mradum a întrebat:

Cu ce sa ma dau pe par ca sa nu mi se increteasca de la umiditate, in momentul de fata din cauza ca ninge si totusi e cald afara, se formeata ceata! Am parul ondulat, si mil indrept cu placa, dar imediat ce ies la umezeala, sau ceva asemanator, BUM, parul meu se increteste mai rau ca originalulbig grinVa rog ajutati-ma:-s

2 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Nu prea ai solutii... Cred ca pentru perioada asta poti sa ti schimbi putin look-ul si sa optezi pentru coafuri cu par ondulat : http://www.rochiirochitesifustite.ro/hair! Sarbatori fericite!

| irinukme a răspuns:

Dati-l cu fixativ...