| Dolyta a întrebat:

Hei fetele, ce ziceti de exfoliantul pentru picioare de la Avon, Foot Works cu portocale si scortisoara? L-a folosit cineva? Vi se pare ca se incalzeste cand il aplicati?

3 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Mie nu mi s-a parut nimic special la el. Adica in afara sa lase un parfum dragutel nu lasa nimic. Incearca produsele Titania daca vrei efecte pozitive. Sunt foarte bune.

| 1234abcd a răspuns:

Am folosit exfoliant de la avon dar nu acesta(parca era cu lavanda sau ceva de genu thinking si am mai folosit si cu cirese care mirosea demential, iti venea sal mananci:X)
in mare sunt bune, adica nu sunt nici foarte dure cu pielea dar nici foarte blande se simte o ca leai folosit(adica dupa ce ma exfoliam cu el picioarele mele miroseau bine si erau si foarte fine)
cat despre chestia asta cu incalzitul s-ar putea sa fie adevarata pentru ca din cate tin eu minte aceasta gama cu scortisoara a aparut iarna trecuta(fiind un produs de iarna sau putea sa iti dea senzatia de caldura+k daca iti incalzeste picioarele porii pieli o sa sa deschida si produsul o sa intre in piele facandusi mai bine efectulhappy )
eu zic sal incerci

| AnnaKarenina666 a răspuns:

Eu te-aș sfătui să cauți un exfoliant în altă parte. Avon-ul nu este chiar cea mai bună firmă de cosmetice, mai ales datorită parabenilor. Dar, dacă nu te deranjează asta, să știi că da, e un exfoliant okay, nu cine știe ce, dar merge. Plus că miroase excelent. happy