| MisterDariusBoy a întrebat:

Care sunt cele mai bune produse de la Foot Works pe care le-ati folosit? chiar au efect sau e numai reclama de ele?big grin

1 răspuns:
| elynasv a răspuns:

Sunt de la avon nu? am auzit ca nu sunt cine stie ce, fata de cele de la oriflame alea chiar isi fac efectul.multi baieti isi dau comanda de la oriflame pentru ca este foarte buna, nu mai miros picioarele, ca baietii au problema asta cu mirosul picioarelor.deci,sfatul meu...incearca de la oriflame, ai sa vezi ca isi merita banii! Sper ca te-am ajutat!winking