| AddaElly a întrebat:

Vreau si eu idei de cadouri frumoase pentru profesoare.

6 răspunsuri:
| qwerty101010 a răspuns:

Poti cumpara tablouri de dimensiuni mai mici, nu gigantice sau flori, cate o brosa mai mare draguta. Puteti pune bani cu totii si mergeti impreuna sa cautati ceva in functie de buget si de ce gasiti prin magazine. Bafta! Sper ca te-am ajutat :*

| AddaElly explică:

Multumesc pentru sfaturi. Am cumaparat cu colegele cate o veioza, o lalea, o cana "Cel mai bun profesor"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum,o rochie, un tablou, niste flori, bijuterii, accesorii...

| Bijuterii111 a răspuns:

Bijuterii Swarovski

| ionita00 a răspuns:

O brose sau una sau mi multe flori. Funda?

| paininmysoul a răspuns:

Hei! Hei! Eu cu colegii mei am facut un cadou foarte frumos care a impresionat-o foarte mult.Am cumparat un tablou la care rama ceea de lemn a facut-o un coleg care a ornamentato frumos cu un trandafir.Un alt cadou. poti sa cadonezi o carte daca profesoare este de literatura romana. Poti sa faci ceva handamade la singur este foarte frumos si original. Eu ti-as propune sa faci un cadou handmade un copacel din margelute sau alte modele ca (lebada, floare, o vaza cu flori etc.) daca nu dispui de matereale pentru a face acest cadou poti sa te duci la un magazin pentru cadouri si acolo sigur ai sa gasesti. Puteti sa puneti bani cu toti colegii si sa luati un buchet de flori si sa ornamentati clasa ei frumos..si tot este un cadou superb...cam cu atat te-am putut ajuta.
sper ca ti-am fost de ajutor. Funda***
Sper sa faci o alegere bunaaa. Baffta :*