| Erika_Paczilinecz_1992 a întrebat:

Hei! imi puteti recomanda si mie o baza de machiaj buna si la un pret accesibil?

3 răspunsuri:
| Isabellblablabla a răspuns:

Poti incerca un bb cream, este o crema coloranta care iti hidrateaza pielea in acelasi imp. O poti folosi inainte de a aplica fondul de ten. Se intinde foarte bine pe fata, matifiaza tenul si il pregateste pentru machiaj. Poti incerca bb cream-ul de la garnier, este foarte mult, si costa in jur de 20-25 de lei, il recomand.happy

| dianainsta01 a răspuns:

Cea de la essence si elf. costa in jur de 15 lei fiecare si sunt foarte, foarte bune.

| Erika_Paczilinecz_1992 explică:

Si de undele pot cumpara?