| melaniiie a întrebat:

Hei! in curand e halloween-ul si ma gandeam sa ma costumez in pocahontas sau xena sau cam asa ceva. gen fata din triburi imbracata in costum ciudat, sfasiat din piele intoarsa maro asaaa. si vreau niste sfaturi cum mi-as putea procura aceste costume. sau daca aveti alte idei de costume va rog scrieti-le! multumesc anticipat

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Azi este 15 nov 2011! Asa ca holloween-ul a trecut! La anul viitor(2012).Sa nu uiti sa revii cu intrebarea!