| Reins a întrebat:

Hei, incepe liceul luni si nu stiu cu ce sa ma imbrac la deschidere, ar fi ok sa imi iau niste jeans si un tricou ceva? sau mai bine sa iau o camasa.
As merge spre camasa dar trebuie sa cumpar una si nu stiu de care sa imi iau thinking as vrea ceva cu maneca scurta pentru ca o sa primim cravate si nu-mi plac cele lungi, dar nu stiu ce camasa sa iau laughing nu vreau una din aceea autentica de pe timpuri laughing puteti sa-mi spuneti niste pareri si niste poze?
Fundaa!

3 răspunsuri:
| dary01 a răspuns:

Poti sa iti iesi niste schiurisi clapari laughing scuze.
cel mai soft ar fi o camasa eleganta cu blugi albastri

| Reins explică:

Poți să-mi arați o poza cam cum ar arata o cămasa eleganta? sa stiu după ce ma uit laughing

| sebitzu1997 a răspuns:

Daca primesti cravata, cea mai corecta alegere ar fi o pereche de bluci negri cu bretele si camasa alba sau bleu. big grin big grin