| Jochkyr a întrebat:

Merge daca imi cumpar pentru o nunta camasa alba cu maneca scurta cu un papion negru?

5 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Camasile cu maneca scurta nu pot fi purtate cu cravate sau papioane pentru ca lipsa manecilor si prezenta acestor accesorii "dezechilibreaza tinuta".

| DumiY a răspuns:

Buna!
Ca sa-ti raspund la intrebare clar NU!
Daca tot vrei sa poti neaparat o camasa alba poarta cu un papion colorat,nu nergru, nu mergi la o inmormantare, ci la o nunta!

Poti purta o camasa mai deschisa la culoare si un papion negru sau alta culoare care se poate asorta cu papucii, cureaua sau batista de buzunar.

Poti incerca o camasa cu dungi verticale si asorteaz-o cu o cravata.

Pa, pa!

| Toutui a răspuns:

Deci, părerea mea ete că, cămăsile cu mânecă scurtă sunt unele dintre cele mai proaste inventii! Sunt foarte urata, nu imi plac!

| FloriBla a răspuns:

In general camasile cu maneca scurta nu prea sunt potrivite pentru enenimente de genul.

| adryanna a răspuns:

Nu...mai degraba merge o cravata slim la maneca scurta.