| Mariaaaaaa9003 a întrebat:

Hei.

Lămâia aplicată direct pe piele este folositoare pentru tratarea petelor lăsate de coșuri?
Sau ce imi recomandați pentru petele usor maronii, as vrea sa imi dispară in cateva zile.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Exfoliere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Staorce lamaia. Imbibo intr-un disc demachiant si aplica pe piele de doua ori pe zi. O sa te usture putin dar cand se usuca trece. Poti sa iti mai faci masti cu zeama de lamaie si bicarbonat. Totusi cateva zile nu sunt de ajuns.