| Oxanelyy a întrebat:

Hei. mi-a facut pircing in nas, am deja jumate de an decind il am si am pus de aur cercel dar intruna am probleme imi coace puteti sa-mi dati un sfat cu ce pot sa dau sa prelucrez sa nu mai am probleme

9 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Tetraciclina, e un antibiotic bun pentru uzul extern, amelioreaza durerea si vindeca repede. Se gaseste la farmacie.

| IloveME a răspuns:

Poate nasul tau este alergic la aur, poate il respinge!
Incearca la farmacie cu o crema antibiotica, anti -infectie, daca nici asa schimba pirsu! si eu am avut probleme cu " cuiul" ( eu il am in buza) am fost la aia unde mi-a fost facut si mi-a facut unul la comanda ( cele din magazine erau prea mici si ma strangeau, iar cel care mi-l pusese ea deja imi era mare) si eu acum doar schimb bilele!
O noapte placuta iti doresc!

| OanaMada a răspuns:

Sa iti schimbi cercelul.

| Oxanelyy explică (pentru OanaMada):

Asta-i si problema deja a 3 oara l-am schimbat oricum am probleme

| OanaMada a răspuns (pentru Oxanelyy):

Poate ai o infectie ceva nu stiu eu zic sa il scoti de tot poti sa iti pui in alta parte pirce. decat sa te chinui asa sincer nu are nici un rost

| Oxanelyy explică (pentru OanaMada):

Da sora tot si-a pus de aur acum in nas si la fel are probleme care le am si eu poate problema nu-i in nas poate problema e in pirce de aur?sadsadsad

| OanaMada a răspuns (pentru Oxanelyy):

Pai eu ti-am spus mai sus sa iti schimbi cercelul dat am uitat sa iti zic sa nu iti mai pui de aur. de ex o prietena de-a mea a avut in buric si la inceput a avut de argint apoi a primut cadou unu de aur si si la pus pe ala. si ia copt s-a infectat si acum si-a schimbat si are de argint si nu mai are nici o problema

| Sn1ckers a răspuns:

Cu argint ai incercat? happy