| AngiiiBlake a întrebat:

Hei. Mi-am facut o a doua gaura in ureche in urma cu 2 saptamani ( la o bijuterie, cu pistol ). M-am dat in fiecare zi cu spirt sanitar, de cateva ori pe zi. Problema e ca, acum vreau sa-mi scot cercelul medicinal, dar nu pot nicicum sa desfac capacul din spate.

Răspuns Câştigător
| Alexandra301 a răspuns:

Incearca mai mult.in iulie mia-m facut si eu.la inceput mi-a fost greu sa scot incheietoarea, dar m-am straduit si am reusit.Stai chill ca poti sa il scoti, dar te va pisca putin.Bafta:*

1 răspuns:
| notsurewhoiam a răspuns:

Pai du-te unde ai fost sa iti faca gaura si spune-le problema sigur au ei un aparat pentru asa ceva.