| avy808 a întrebat:

Hei! O intrebare pentru ambele sexe : v-ati face operatie estetica la nas? Eu mi-as face,nu e foarte mare gen Tonciu laughing dar e cumva carn adica am un os cumva iesit in afara putin de tot stiti ce Vreau sa Zic nu e drept nasul si ma enerveaza la culme as putea fii mai altcumva daca ar fi putin mai finut, imi strica totul crying imi urasc nasul, si m-am gandit anul viitor la o operatie estetica.ce ziceti?

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Daca ai 2500 de euro, poti sa ti-o faci, nu spune nimeni nu.

| rpushtiu a răspuns:

Te costa mult :O! Si cine te place te place asa cum esti :*! oricum ramane la decizia tawinking daca te operezi sau nu. sa nu ai efecte secundare de la operatie cum ar fi durere si chestii gen.

| avy808 explică (pentru rpushtiu):

Nu sunt in clar nu stiu ce sa fac crying sunt foarte complexata de nasul meu, nu stiu sa fac sa nu fac, habar nu am oricum nu imi place de nici o culoare; si is constienta ca il mostenesc de la Mami x( of aiurea.

| rpushtiu a răspuns (pentru avy808):

Draga avy. Cum spuneam o sa te coste. dar pana la urma de ce sa nu dai un banut asta daca si ai tai sunt de acord! daca tu crezi ca este mai bine asa de ce sa nu incerci eu stiu thinking ti-am zis cine te place te vrea asa cum esti tongue si eu uneori imi doresc sa fiu un super tip cu muschi si alea alea laughing dar cam greu in fine deviez de la obiectiv :*

| GeosBIOS a răspuns (pentru avy808):

Te complexezi degeaba. Am vazut fete cu nasul chiar mare, foarte de viata si finute, datorita caracterului si al bunului gust (frizura, machiaj, imbracaminte)

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Trimite-mi o poza de a ta si iti voi raspunde sincer. pana cand nu te vad nu pot sa raspund.

| avy808 explică (pentru Nieuwenhuis77):

Nu trimit poze la necunoscuti ar fi culmea, am cerut doar o parere.dar mersy oricum

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Ok, cum vrei. Poti sa pui poza la profil, te putem vedea si asa, nu neaparat s-o trimiti. P.S. Sunt o "ea".

| Dhaaa a răspuns:

Buna! iti dau un sfat,nu mai pleca urechea la tot ce spune lumea,chiar daca ai fii perfecta din orice pct de vedere tot ar avea ce sa comenteze, daca te deranjeaza intr-adevar pe tine ca persoana, incearca sa gasesti o tunsoare care sa creeze iluzia de micsorare, inca ceva, daca ai fata slaba asta accentueaza marimea nasului, daca ai fi putin mai plinuta nu se mai vede la fel.pup

| avy808 explică (pentru Dhaaa):

Nu sunt slabanoaga la fata sunt normala am fata rotunda si sunt tare alba la ten big grin si poate de aceea am impresii de-astea. si nu m-as mai ingrasa pentru nimic in lume si-asa vreau sa incep o cura de slabire, ar fi ceva sa ma mai ingras. mersi mult pentru sfat

| SubZero98 a răspuns:

Sti cum se zice : nu distruge ce ti a dat natura, si in plus cu acest lucru esti unica