| Kim002 a întrebat:

Hei :o3
eu sunt bruneta natural deci si sprancenele mele sunt negre, as vrea sa le fac un maro deschis, ceva in genu http://weheartit.com/entry/61918784/via/MaaDa

credeti ca se va vedea avand in vedere ca ale mele sunt negre? app : credeti ca va arata bine daca sunt bruneta?

Răspuns Câştigător
| UrbanViolent a răspuns:

Sprancenele trebuie sa fie cu o nuanta mai deschise sau mai inchise decat parul tau. cred ca nuanta selenei ar fi prea deschisa, ei ii sta bine, nu e bruneta ca pana corbului, e mai satena. Insa daca vrei sa faci schimbarea, trebuie sa le decolorezi mai intai. In orice caz, zic sa incerci, pentru ca sprancenele cresc repede si o sa te tina vopseaua maxim o luna.

1 răspuns:
| BeautyOfWeb a răspuns:

Da-le cu creion pentru sprancene