| DeeDee_4511 a întrebat:

happy Am parul saten si sprancenele negre big grin. As vrea sa-mi fac suvite blonde. Credeti ca m-ar avantaja? Ma gandesc ca nu ar arata bine in contrast cu sprancenele mele. Voi ce ziceti? Multumesc happy.

2 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Acum depinde cat de negre sunt sprancenele. le-ai vopsit? daca sunt negre de la mama natura, eu zic doar sa le pensezi putin, si sa-ti faci suvitele. daca sunt vopsite, propun sa nu-ti faci suvite. ai arata ca un papitoi, fara suparare.
bafta :*

| Unffox a răspuns:

Nu. Ma indoiesc profund...