| IateyourCookie a întrebat:

Hei. rochia mea de banchet e albatra, iar pantofii si plicul sunt negre. ma gandeam sa imi iau o bratara si niste cercei micuti argintii. merge? sau ce ar trebui sa imi iau pe post de accesorii?

5 răspunsuri:
| 7MBiancaM7 a răspuns:

Sall! Este foarte bine ca plicul si pantofii sa fie de aceeasi culoare, mi se pare perfect! Daca vrei sa-ti cumperi bratari ar fi bine sa faci o combinatie de cateva subtiri de culoare argintie si negre. Si rochia ( albastra) o poti combina cu oja unghilor, poti folosi oja albastra si neagra la unghii, daca vrei sa fi mai sofisticata! Eu cred ca te-ai gandit destul de bine la accesoriile pentru banchet, si cu cateva sfaturi sper sa te simti bine si sa te distrezi! Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!

| AnDaa23 a răspuns:

Magia intr-o tinuta este armonia dintre stil, materiale si culori. In cazul tau argintul ar merge foarte bine si chiar fiindca plicul este negru este bine ca si pantofii sa fie asa :3
Sfatul meu este sa ai incredere in ceea ce crezi pentru ca din mesajul tau reiese faptul ca ai gusturi bune ^^

| Question4you a răspuns:

Ar merge sa te faci pe unghii cu o combinatie de albastru (preferabil culoarea rochiei ) si negru si da... argintiu ar merge... sau sa iti iei bretari albastre si negre, amestecate si niste cercei negriwinking

| Stefania_Alexandra_1985 a răspuns:

Uite .....albastru,negru,pete de leopard, argint. aceste culori le poti pune impreuna, dar nu intrece masura, cel mai bine este sa alegi maxim 3/2 culori din toate si gata, eu as merge pe ideea ta pentru bratara si cerceii arginti, este exelent! si frumos este un inel argintiu si un mijloc un diamant neadevarat negru sau albastru!

| Dyana933 a răspuns:

Poti sa-ti pui nistei cercei negrii si niste bratari albastre cu argintiu iar unghiile le poti face argintii cu albastru, asta ar ar arata bine din punctul meu de vedere! :*