| LoveForShania a întrebat:

Pentru premiere mi-am cumparat o fusta in valonase cu niste nasturi de sus in jos, pe culoare gri-maroniu, o camasa alba in dungi negre cu niste franjuri negre, sandale argintii cu multe bretele. Accesorii: cercei lungi, colier, inel, bratara, iar parul sa mi`l indrept si sa pun o cordeluta. Merge?

3 răspunsuri:
| viiooVe a răspuns:

Da chiar merge si cordeluta sa fie viu coloratawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam multe accesorii pentru cat de sofisticat descrii u tinuta. incearca niste cercei mici si un lantisor subtire fara bratara poti sa pui si inelul daca nu e prea mare in rest e okwinking
oricum asta e doar un sfat faci cum crezi u ca iti sta bine si te avantajeazahee hee sper ca ti-am fost oarecum de ajutor :*

| Berchez_Bianca_1991 a răspuns:

Buna! Aici gasesti accesorii foarte frumoase: http://www.zaysha.ro/......ndin-e-122