| anonim_4396 a întrebat:

Hei.salut.ma numesc camelia si am o intrebare. am parul mediu cam pană la umeri dar as vrea să-l am mai lung.problema e că creste foarte greu si cade foarte mult.as vrea sa ma ajutați cu niste sfaturi, masti naturale sau ce știți. mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Nu ai scris ce tip de par ai ondulat/cret/ drept/ uscat/ gras/ normal/vopsit/ natural...sad

| DuncaClaudiu a răspuns:

Iti recomand lotiunea regenaratoare cu petroleum de la GEROVITAL...e foarte buna.Si eu folosesc si sunt foarte multumita de rezultate!