| sori8991 a întrebat:

Hei! Stie cineva de unde as putea sa imi cumpar nuantator (vopsea ) de par? Am auzit ca de la farmacie... ce credeti?

2 răspunsuri:
| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Vopsea(permanenta sau semi-permanenta) si nuantatoare poti gasi in orice hiper-marketuri(Billa, Kaufland, Carrefour etc.), si in magazine cu cosmetice.Preturile difera in functie de brand, gasesti nuantator de la 7-8 lei pana la 50 de lei(profesional). Nuantator albastru il gasesti mai greu, poti incerca online, sau in magazine cu produse profesionale. Daca vrei albastru de metil, se gaseste in farmacie la un pret destul de mic(in jur de 5 lei). Parul cu cat are o culoare mai deschisa, cu atat culoarea va iesi mai intensa, cu cat este mai inchisa, cu atat albastru va fi mai inchis si se va evdea mai putin.

| sori8991 explică:

***am uitat sa mentionez ca as vrea culoarea albastra ***