| aandreeaa a întrebat:

Hei!
Stie cineva unde, in Bucuresti, se fac piercinguri in buza inferioara si la ce pret?
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

La Tatoo in Mall Vitan, la parter.

| RetardedRacoons a răspuns:

Dar de ce scula calului nu ti-ai da singura? O branula e 10 lei cred si o gasesti in IDM basarab, pierce-ul e cam tot atat. Satisfactia unui lucru bun facut cu mana ta e nepretuita.

| krissten19 a răspuns:

Cauta pe net salone de tatuaj in bucuresti...si de obicei eu aici stiu ca se fac, adica eu am vz cand mi-am facut eu tatuajul...si iti scrie pe site si pretul.