| laura_8904 a întrebat:

Hei sunt din pitesti si vreau sa ma tund ce coafor imi recomandati?(stiu ca cineva mai pusese o intrebare asemanatoare dar nu reusesc sa o gasesc)
mersi^-^

Răspuns Câştigător
| tputputpux3 a răspuns:

Incearca asta de pe:MIOVENI BL. E1 B-DUL DACIA SC 5 sau de pe C-tin Brancoveanu, bld2, sc A, in spatele cofetariei magnolia, inceputul str.sf.vineri

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing fata cere un coafor din Pitesti si tu o trimiti prin mioveni. ce tare...Eu zic sa incerci Visage s-au Milagro mie ambele imi plac