| Diia94 a întrebat:

Stiti vreun coafor bun in Pitesti(urgent)(vreau sa ma tund)? De preferabil centru. Eu stau in Razboieni (e unul langa Diverta, fata in fata dar nu stiu cat de bun este). Daca stiti as vrea si denumirea(si sa nu fie prea scump) Ms:*

1 răspuns:
| Turok90 a răspuns:

Este unul bun în Nord, Cris&CrisStyle. Mergi pe partea cu Condorul, spre Gavana pana la primul semafor. Acolo faci la dreapta, cum te-ai duce la Pink, si pe lângă clădirea aia undeva pe jos e salonul. Nu stiu cât de bine ti-am explicat dar îl găsesti sigur. E si ieftin, si bun. În centru nu stiu.