| Barbiiiiie a întrebat:

Hei Ttongue:U:*
Am hătărât ca maine sa ma vopsesc,culoarea mea naturala este un castaniu închis,mă gândeam să imi iau vopsea si să aplic pe păr fără pudră decolorantă,o să-mi iasă? Apropo culoarea cu care aș vrea să mă vopsesc este brunet, va rog cât mai multe păreri, multumesc.

2 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Daca vopseau este de calitate iti va iesi culoarea din prima fara sa folosesti altceva.

| diavolitadulce a răspuns:

Daca vrei sa il inchizi la culoare eu zic ca o sa se pinda bine, doar daca vroiai sa te faci blonda ar fi fost mai greu