| caldararumelisa27 a întrebat:

Buna! Ieri am încercat sa-mi vopsesc șuvițele din fata (știți cum se poarta) cu vopsea blonda eu fiind bruneta... Nu ma așteptam sa iasă prea deschis deoarece am parul închis natural și nu m-am vopsit până acum... însă a ieșit o nuanța gălbuie tare uratica și aș vrea să revin la culoarea mea naturala sau măcar să le mai închid puțin..de preferat fără vopsea
Păreri?
Tin să menționez că am folosit o vopsea de la Palette permanenta...

1 răspuns:
| Alinaalinutza33 a răspuns:

Mergi si iti iei un nuantator pe care il aplici si il lasi sa actioneze vreo 20-30 de min sau cum iti recomanda distribuitorul dupa care te speli si iti mai iei si un sampon cu violet cu care te speli o data pe sapt.