| Bailando16 a întrebat:

A comandat cineva parfumuri de pe www.elefant.ro,stiti daca sunt de incredere sau nu merita? Astept orice informatie. Multumesc anticipat! dau funda :D

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preturile sunt destul de piperate. Si niciodata nu poti sti cum miroase un parfum pe internet. Mergi intr-un magazin de parfumuri din orasul tau(ca sunt multe) si poti sa testezi orice parfum intalnesti acolo. Astfel vei sti exact ce parfum iubesti si ce iti doresti. Poti sa il cumperi de acolo sau sa tii minte marca si modelul si sa-l cumperi de pe net.

O zi placuta happy