| SweetChildOAxls a întrebat:

am incercat astazi crema depilatoare pentru fata de la avon. am lasat-o sa actioneze 5 minute insa nu am obtinut rezultatul dorit. firele de par care nu s-au dus au ramas ca arse iar zona pe care am folosit-o ma arde putin. ma gandeam sa o refolosesc maine, cam dupa 24 de ore, pentru a inlatura si celelalte fire de par care au ramas. as putea aplica vreun fel de crema pentru a preveni eventualele iritatii ce pot aparea pe acea zona?

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca crema de galbenele.

| FashionVictim93 a răspuns:

Incearca crema de la elmiplant sau farmec este foarte buna... ceea de la avon am incercat'o si eu si nu este buna de nimic nu indeparteaza tot parul ..bafta

| klla a răspuns:

Da-te cu crema DOVE pentru fata, si nu mai folosi crema depilatoare daca de arde, incearca alta crema