| Gaaabytza a întrebat:

Hei TPU... Am o intrebarebig grin. Eu am parul putin peste umeri si in generel este drept, dar la varfuri mi se unduleaza putin si chestia asta ma enerveaza x(.Asa ca trebuie sa il indrept mereu, dar mi se ard varfurile.Asa ca as dori daca stiti vreo metoda sa il mentin intins fara placa[plss dau FUNDOI+VoT]...mersi:*

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Uda-ti putin varfurile si foloseste metoda "carte"(pentru care astept drepturi de autor cool).ia o carte, deschideo si pune o suvita mai groasa de par acolo.inchide cartea apaso si trage in jos suvitahappy

sper ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Vrei neaparat sa-l ai mereu drept? De ce nu il ondulezi? In felul asta mai iei o pauza de la placa, pana isi revine parul.

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Ar trebui sa ti-l ondulezi la varfuri, cred ca ti-ar sta foarte bine. Am incercat si merita, iei o pauza de la varfuri arse si etc. Placa nu este de niciun folos.winking