| DennySa660 a întrebat:

Hei TPU,am parul cret si din cauza unei intamplari neplacute nu este tot la acelasi nivel,intr-o parte mai scurt si intr-o parte mai lung,daca il las desprins nu se vede doar putin diferenta dar dar il prind coada se vede si sta urat.M-am saturat sa-l tot las desprins,este lung si vreau si alte coafuri,nu elegante,de zi, orice dar altceva.

3 răspunsuri:
| Cinca_Stefania_1979 a răspuns:

Poti sa egalezi ambele parti, iar atunci vei avea o multime de coafuri de incercat. Coc cu burete, coronita impletita, coada de sirena, spic, coc simplu, etc. Poti gasi o multime pe youtube

| Deeea35 a răspuns:

De ce nu ti-l egalezi? Asa e mult mai simplu si vei putea sa-ti faci multe coafuri... Sau impletit? Spic de grau, coada de peste. Se mai observa, ai incercat?

| DennySa660 explică (pentru Deeea35):

Nu pot sa-l egalez pentru ca va fi prea scurt dupa si imi creste greuu sad