| rihanna7865 a întrebat:

Hei TPU am si eu o mica problema big grin am niste sprancene foarte subtiri si eu vreau sa le am mai groase adica fara spatii intre ele si nu vreau sa fac asta astupand locul liber cu creionu eu vreau sa le fac sa fie mai dese k imi plac foarte mult. mentionez k nu m-am pensat niciodata si acuma vreau sa le fac sa fie mai dese si sa le dau forma care o vreau. pls help :* dau fundita :* mai mentionez si ca m-am dat cu ulei de ricin vreo 3 saptamani in fiecare seara si nu prea s-au vazut rezultate

3 răspunsuri:
| CatalinaKaty a răspuns:

Uleiul de ricin am auzit ca e bun straight face

| AnnLy a răspuns:

Bună, păi du-te la o farmacie şi cumpără ulei de ricin, este foarte ieftin şi să te ungi în fiecare seară (şi dimineaţă dacă vrei) în zona unde vrei să crească şi vor creşte mai repede şi mai dese. Şi dacă vrei gene mai lungi poţi să te dai tot cu ulei de ricin la fel şi pentru un păr mai rezistent şi sporirea creşterii lui.
Succes!

| AnnLy a răspuns:

Ulei de ricin, la farmacie, te ungi când vrei, la fel funcţionează şi pe păr şi gene.