| xDicsii a întrebat:

Am si eu o mica problema.
Deci am niste pantaloni scurti din blugi foarte draguti. Problema este ca cand imi trag fermoarul sta cateva secunde si iar mi se duce la vale.
Ce pot sa fac sa ramana fermoarul la locul lui?
Funda+vot:d

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Buna! Ai putea sa-l mai strangi putin sau sa-l schimbi cu altul!

4 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Poti sal duci sa til schimbe la o croitoreasa sau poti sal prinzi cu un ac de siguranta http://www.cards4u.ro/......n-Clip.jpg

greece12
| greece12 a răspuns:

Muta nasturele mai strans.

| Michy_1562 a răspuns:

Asculta-ma pe mine asa fac eu.Iau un elastic leg cu elesticul aia care trag acolo e o gaura si ii fac un nod strans strans si atunci cand imi trag fermuarul il pun pe nasture si sta la locul lui asa fac si eulaughing mai am si eu probleme de genu asta!

| justme97 a răspuns:

Cred ca nu are piedica
da e idee sa l strangi dar ori se rupe ori se largeste la loc
asa ca mai bine l ai schimba
daca nu stie mama ta poti duce pantalonii la un croitor si il schimba fara problema si nici nu costa mult